Valmennusryhmät

Smash-Helsinki aikuisvalmennus
Kesä 2020

To 06.08.2020

Ma 07:30 - 09:00 K5 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Kautiainen Kimmo
Kettunen Marko
Lagerlöf Laura
Marjamäki Minna

Ma 07:30 - 09:00 K6 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Kallio Mikko
Miestamo Jussi
Rajamaa Riku

Ma 17:00 - 18:30 K11 (AL)
01.06. - 18.06.2020
Aho Tiina
Airas Maija
Katajarinne Jenni
Salo Katri

Ma 17:00 - 18:30 K12 (JC)
01.06. - 18.06.2020
Aholuoto Riitta
Hakanpää Lotta
Rautio Minna
Virta Maiju

Ma 17:00 - 18:30 K13 (MJ)
01.06. - 18.06.2020
Bischoff Nina
Pölönen Merja
Rouhiainen Johanna
Uutela Pauliina

Ma 17:00 - 18:30 K5 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Jokinen Riku
Kurikka Pekka
Livson Tim
Vainikka Harri

Ma 17:00 - 18:30 K6 (JT)
01.06. - 18.06.2020
Kahila Maria
Keränen Anssi
Plavsic Susanna
Syrjä Ismo

Ma 18:30 - 20:00 K12 (JC)
01.06. - 18.06.2020
Lärfors Jacob
Mannermaa Lauri
Rikama Lotta
Rytinki Matti

Ma 18:30 - 20:00 K5 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Karttunen Marja
Kidd Matti
Lindqvist Sanna

Ma 18:30 - 20:00 K6 (JT)
01.06. - 18.06.2020
Aitamurto Aino
Kansanen Antti
Kivinen Joonas
Suniola Mikko

Ma 18:30 - 20:00 K11 (AL)
01.06. - 18.06.2020
Elfving Lasse
Heikkonen Sini
Kaitila-Tarvainen Tuire

Ma 18:30 - 20:00 K13 (MJ)
01.06. - 18.06.2020
Elfving Manja
Kymäläinen Oskari
Mäkelä Joonatan
Pietilä Janne

Ma 20:00 - 21:30 K11 (AL)
01.06. - 18.06.2020
Huuki Päivi
Mikkonen Eveliina
Nykvist Hanna
Penttilä Minttu

Ma 20:00 - 21:30 K13 (MJ)
01.06. - 18.06.2020
Jakovirta Pertti
Mäenpää Janne
Pasanen Sanna
Von Bonin Elisabeth

Ma 20:00 - 21:30 K5 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Mörsky Tomi
Parikka Valtteri
Sialer Joaquin
Sällström Robert

Ma 20:00 - 21:30 K12 (JC)
01.06. - 18.06.2020
Aarnio Mikael
Lassfolk Alf
Mäkelä Lasse
Pääkkö Teemu

Ma 20:00 - 21:30 K6 (JT)
01.06. - 18.06.2020
Arminen Ilkka
Hujanen Nelli
Raikamo Nora
Währn Nina

Ti 07:30 - 09:00 K5 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Lahdenranta Iiro
Laine Jarmo
Leppo Aleksi
Valkama Saku

Ti 07:30 - 09:00 K6 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Kautovaara Katri
Kettunen Marko
Launamo Juha

Ti 17:00 - 18:30 K5 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Klingberg Rea
Poutanen Raine
Suojanen Reko
Vainikka Harri

Ti 17:00 - 18:30 K12 (JC)
01.06. - 18.06.2020
Erich Maikki
Kivistö Katri
Sahlberg Rebekka

Ti 17:00 - 18:30 K6 (JT)
01.06. - 18.06.2020
Myllykoski Aija
Niikko Riitta
Niiva Leena

Ti 17:00 - 18:30 K11 (AL)
01.06. - 18.06.2020
Linko Solveig
Markkanen Valtteri
Pohjola-Laitinen Maarit
Vartiala Hannu

Ti 17:00 - 18:30 K13 (MJ)
01.06. - 18.06.2020
Helenius Reija
Meritähti Liisa
Saari Kirsikka
Tiikkainen Terhi

Ti 18:30 - 20:00 K5 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Anttonen Anu
Mäkelä Minna
Segerqvist Kristina
Äyräs-Blumberg Outi

Ti 18:30 - 20:00 K6 (JT)
01.06. - 18.06.2020
Arminen Ilkka
Laine Kimmo
Mäenpää Janne
Tulkki Heikki

Ti 18:30 - 20:00 K13 (MJ)
01.06. - 18.06.2020
Pietarinen Iana
Pohjavirta Veera
Sirén Anna

Ti 18:30 - 20:00 K11 (AL)
01.06. - 18.06.2020
Kannisto Jaana
Luhtajärvi Leila
Penttilä Minttu
Roinisto Aino

Ti 18:30 - 20:00 K12 (JC)
01.06. - 18.06.2020
Ahtiainen Veera
Koivusalo Karoliina
Kostiainen Emilia
Rapeli Sirkka

Ti 20:00 - 21:30 K12 (JC)
01.06. - 18.06.2020
Khalbashkeeva Tamara
Lyhykäinen Sini
Mäkelä Tii
Rimmanen Emma

Ti 20:00 - 21:30 K13 (MJ)
01.06. - 18.06.2020
Huhtamies Matti
Kolehmainen Tiina
Kymäläinen Oskari
Miikkulainen Mea

Ti 20:00 - 21:30 K5 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Juhokas Marko
Peltotupa Henri
Vasara Markku
Venesjärvi Aki

Ti 20:00 - 21:30 K11 (AL)
01.06. - 18.06.2020
Bergman Laura
Kokkonen Eevert
Maasara Juuso
Sirén Krista

Ti 20:00 - 21:30 K6 (JT)
01.06. - 18.06.2020
Hannula Ilkka
Koikkalainen Kimmo
Pitkänen Antti

Ke 07:30 - 09:00 K5 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Ali Akif
Ali Aslan
Kucia Karolina
Mihailov Boris

Ke 07:30 - 09:00 K6 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Kuusi Anna
Nieminen Mikaela
Ruotsalainen Timo
Rusi Pauliina

Ke 17:00 - 18:30 K11 (AL)
01.06. - 18.06.2020
Koski Emil
Tauriainen Mikko

Ke 17:00 - 18:30 K13 (MJ)
01.06. - 18.06.2020
Keski-Petäjä Miina
Lassfolk Alf
Rothberg Eva
Väkevä Lotta

Ke 17:00 - 18:30 K6 (JT)
01.06. - 18.06.2020
Lintu Veli-Matti
Palviainen Miia
Sinisalo Katri
Sirén Krista

Ke 17:00 - 18:30 K5 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Eerola Aleksi
Haverinen Jessika
Mörsky Tomi
Standertskjöld-Nordenstam Annika

Ke 17:00 - 18:30 K12 (JC)
01.06. - 18.06.2020
Holopainen Piia
Koivusilta Mira
Pykönen Elina
Ujainen Hanna

Ke 18:30 - 20:00 K5 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Laine Jarmo
Nakano Tomoaki
Roiha Markku

Ke 18:30 - 20:00 K11 (AL)
01.06. - 18.06.2020
Kock Tuula
Leppänen Janne
Ojala Hannu
Segerqvist Kristina

Ke 18:30 - 20:00 K13 (MJ)
01.06. - 18.06.2020
Hämeenniemi Mikko
Kärkkäinen Tapio
Nikkonen Henri
Tervo Timo

Ke 18:30 - 20:00 K6 (JT)
01.06. - 18.06.2020
Lindqvist Sanna
Sorjamaa Tuomas
Vartiainen Emil

Ke 18:30 - 20:00 K12 (JC)
01.06. - 18.06.2020
Harkmann Kaisa
Koivusalo Karoliina
Lehto Katriina
Sandberg Christian

Ke 20:00 - 21:30 K5 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Heiniö Kim
Olkkola Juha-Pekka
Parkkinen Tommi
Viljakainen Timo

Ke 20:00 - 21:30 K11 (AL)
01.06. - 18.06.2020
Ahtiainen Veera
Järvi Jukka-Pekka
Rytinki Matti
Seppälä Tiia

Ke 20:00 - 21:30 K6 (JT)
01.06. - 18.06.2020
Hoffman Sini
Kallio Petteri
Laatikainen Jenni
Raikamo Nora

Ke 20:00 - 21:30 K13 (MJ)
01.06. - 18.06.2020
Avela Miia
Karjalainen Noora
Mattila Aleksi
Tuomainen Juha

Ke 20:00 - 21:30 K12 (JC)
01.06. - 18.06.2020
Ala-Hannula Johanna
Hallila Jenni
Hooli Ville
Marjamaa Annukka

To 07:30 - 09:00 K5 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Kiiskinen Veera
Nurmi Tiina
Schroderus Pekka
Xu Lei

To 07:30 - 09:00 K6 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Bedretdin Ümit
Koivisto Minna
Nordström Toni
Währn Nina

To 17:00 - 18:30 K12 (JC)
01.06. - 18.06.2020
Aarnio Anna-Riikka
Kurki Mathilda
Lindfors Marina

To 17:00 - 18:30 K5 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Korhonen Jonna
Marjamäki Minna
Oinonen Minna
Vainio Annika

To 17:00 - 18:30 K6 (JT)
01.06. - 18.06.2020
Hämäläinen Janne
Mannermaa Lauri
Miestamo Jussi
Sialer Joaquin

To 17:00 - 18:30 K13 (MJ)
01.06. - 18.06.2020
Lähteenmäki Sakari
Mäihäniemi Tatu
Rimmanen Emma
Savolainen Stefan

To 17:00 - 18:30 K11 (AL)
01.06. - 18.06.2020
Airas Maija
Tarvonen Tiina

To 18:30 - 20:00 K11 (AL)
01.06. - 18.06.2020
Eklund Toni
Koikkalainen Kimmo
Koivu Turkka

To 18:30 - 20:00 K5 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Eerola Päivö
Metsovuori Jarmo

To 18:30 - 20:00 K13 (MJ)
01.06. - 18.06.2020
Angelsø Emil
Honkimaa Oona
Hägg Marina
Kämäräinen Teemu

To 18:30 - 20:00 K6 (JT)
01.06. - 18.06.2020
Makkonen Tatu
Muurinen Timo
Siik Janne

To 18:30 - 20:00 K12 (JC)
01.06. - 18.06.2020
Harjulehto Päivi
Komulainen Anitra
Mäkelä Tii
Söderling-Ylämäki Camilla

To 20:00 - 21:30 K6 (JT)
01.06. - 18.06.2020
Backström Daniel
Heinio Nadezda
Lehtonen Jyri
Lindholm Janne

To 20:00 - 21:30 K11 (AL)
01.06. - 18.06.2020
Bergman Maarit
Kivelä Hanna
Nauha Tero
Sojakka Jussi

To 20:00 - 21:30 K13 (MJ)
01.06. - 18.06.2020
Kolehmainen Tiina
Nenonen Heidi
Schroderus Axel

To 20:00 - 21:30 K12 (JC)
01.06. - 18.06.2020
Kettunen Outi
Oksanen Henna
Talikka Sanna
Vilvala Hanna

To 20:00 - 21:30 K5 (JS)
01.06. - 18.06.2020
Juhokas Marko
Järvinen Pasi
Roiha Markku
Somerma Marko
Valmentajat
AL Antrei Lausti
JS Jesper Saarni
JC Jose Cerf
JT Jussi Tiainen
MJ Mika Järvinen