Valmennusryhmät

Tennis, Aikuisvalmennus, Helsinki
Syksy 2019

Ke 21.02.2024

Ma 06:30 - 08:00 K4 (TK)
14.08. - 22.12.2019
Ali Akif
Ali Aslan
Mihailov Boris
Oksanen Henna

Ma 07:30 - 09:00 K5 (JN)
14.08. - 22.12.2019
Kautiainen Kimmo
Kettunen Marko
Kolppanen Pekka
Lagerlöf Laura

Ma 07:30 - 09:00 K6 (JN)
14.08. - 22.12.2019
Kallio Mikko
Miestamo Jussi
Tanska Annika
Vento Kari

Ma 08:00 - 09:30 K4 (TK)
14.08. - 22.12.2019

Ma 09:30 - 11:00 K4 (TK)
14.08. - 22.12.2019
Holst Helena
Junkkari Hannele
Lehtimäki Paula

Ma 10:00 - 11:30 K9 (PK)
14.08. - 22.12.2019
Kannaste Jussi
Karjalainen Mikko
Mäkynen Teppo

Ma 16:30 - 17:30 K2 (JE)
14.08. - 22.12.2019
Airas Maija
Katajarinne Jenni
Salo Katri
Sialer Joaquin

Ma 16:30 - 17:30 K7 (LB)
14.08. - 22.12.2019
Forstén Osmo
Forstén Wivi
Pöyry Marjo
Pöyry Mikko
Siltala Eva
Siltala Touko

Ma 17:00 - 18:00 K11 (-)
14.08. - 22.12.2019
Aholuoto Riitta
Malm Kristina
Mäki-Tanila Minna
Rautio Minna

Ma 17:00 - 18:00 K13 (JC)
14.08. - 22.12.2019
Gripentrog Taija
Hakanpää Lotta
Karelina Katja
Virta Maiju

Ma 17:30 - 18:30 K2 (JE)
14.08. - 22.12.2019
Bischoff Nina
Mckee-Kärkkäinen Emma
Piekkala Senja
Pölönen Merja

Ma 18:00 - 19:30 K9 (JR)
14.08. - 22.12.2019
Hytönen Pekka
Jokinen Riku
Kemppainen Tatja
Koskimies Sini

Ma 18:00 - 19:00 K11 (-)
14.08. - 22.12.2019
Aho Tiina
Kukila Johanna
Mattila-Manninen Virpi
Tapani Erna

Ma 18:00 - 19:30 K12 (JC)
14.08. - 22.12.2019
Karttunen Petteri
Mäenpää Kai
Vainio Mika
Vartia Esko

Ma 19:00 - 20:30 K5 (-)
14.08. - 22.12.2019
Lähdesmäki Helena
Ristimäki Ulla
Suominen Maija

Ma 19:00 - 20:30 K11 (RJ)
14.08. - 22.12.2019
Kahila Maria
Kiilavuori Maaria
Sirén Anna
Torkkeli Johanna

Ma 19:00 - 20:00 K6 (TK)
14.08. - 22.12.2019
Lärfors Jacob
Mannermaa Lauri
Rikama Lotta
Rytinki Matti

Ma 19:30 - 20:30 K7 (JE)
14.08. - 22.12.2019
Lehtinen Outi
Malinen Marita
Ojamo Päivi
Puittinen Mari

Ma 19:30 - 21:00 K9 (JR)
14.08. - 22.12.2019
Kansanen Antti
Kuusisto Jari
Lindqvist Janne
Pietilä Juho

Ma 19:30 - 21:00 K12 (JC)
14.08. - 22.12.2019
Aniszewski Sebastian
Karttunen Marja
Lindqvist Sanna
Piotrowska Iga

Ma 20:00 - 21:30 K1 (TK)
14.08. - 22.12.2019
Aitamurto Aino
Karjalainen Pasi
Kivinen Joonas
Suniola Mikko

Ma 20:00 - 21:30 K8 (SG)
14.08. - 22.12.2019
Hidén Pia
Huuki Päivi
Kuusisto Terhi
Nykvist Hanna

Ma 20:00 - 21:30 K13 (LB)
14.08. - 22.12.2019
Harju Hanna
Laatikainen Jenni
Latva Tiina
Otranen Susanna

Ma 20:30 - 22:00 K5 (-)
14.08. - 22.12.2019
Elfving Lasse
Heikkonen Sini
Kaitila-Tarvainen Tuire
Päällysaho Juha

Ma 20:30 - 22:00 K7 (JE)
14.08. - 22.12.2019
Bergman Laura
Kokkonen Eevert
Maasara Juuso
Mörsky Tomi

Ma 20:30 - 22:00 K2 (AB)
14.08. - 22.12.2019
Elfving Manja
Lonka Venla
Martikainen Antti
Poikolainen Ville

Ma 20:30 - 22:00 K11 (RJ)
14.08. - 22.12.2019
Gillet Michel
Kymäläinen Oskari
Pietilä Janne
Tuomainen Marja

Ma 21:00 - 22:00 K12 (JC)
14.08. - 22.12.2019
Hukkanen Tommi
Lukkarila Henri
Mäkelä Joonatan
Yli-Viikari Tytti

Ti 06:30 - 08:00 K3 (TK)
14.08. - 22.12.2019
Heiniö Nadezda
Helin Joonas
Nordström Toni
Wilen Heikki

Ti 07:30 - 09:00 K11 (JN)
14.08. - 22.12.2019
Lehtola Jukka
Linna Hennika
Pelaaja N.N.
Muurinen Janne
Valkama Saku

Ti 07:30 - 09:00 K12 (JN)
14.08. - 22.12.2019
Launamo Juha
Malinen Pekka
Muurinen Timo
Tanska Annika

Ti 07:30 - 09:00 K13 (PK)
14.08. - 22.12.2019
Kautovaara-Haughey Katri
Pitkänen Antti
Ritari Jouni
Rosti Jari

Ti 08:00 - 09:00 K4 (TK)
14.08. - 22.12.2019
Juntunen Jukka-Pekka
Lukkarila Henri
Plavsic Susanna
Syrjä Ismo

Ti 09:00 - 10:30 K4 (TK)
14.08. - 22.12.2019
Jakovirta Pertti
Kaitila-Tarvainen Tuire
Liljeström Maila
Välimaa Varpu

Ti 09:30 - 11:00 K9 (JN)
14.08. - 22.12.2019
Haavisto Joonas
Paakki Riitta
Rajamaa Riku
Tainio Olli
Tanska Annika

Ti 16:00 - 17:00 K13 (LS)
14.08. - 22.12.2019
Aarnio Anna-Riikka
Kurki Mathilda
Sarén Niina

Ti 18:00 - 19:30 K3 (JR)
14.08. - 22.12.2019
Kukkola Kari
Sinivuori Petri
Suojanen Reko

Ti 18:00 - 19:00 K4 (LS)
14.08. - 22.12.2019
Erich Maikki
Kivistö Katri
Saarinen Johanna
Sahlberg Rebekka

Ti 18:00 - 19:30 K1 (JC)
14.08. - 22.12.2019
Fasta Tuomo
Klingberg Rea
Kujala Antti
Mäkelä Salla

Ti 18:30 - 20:00 K2 (AL)
14.08. - 22.12.2019
Mattila Maija
Päällysaho Katja
Riihelä Samu
Ruuska Helena

Ti 19:00 - 20:00 K13 (CS)
14.08. - 22.12.2019
Linko Solveig
Markkanen Valtteri
Pohjola-Laitinen Maarit
Vartiala Hannu

Ti 19:00 - 20:00 K5 (LS)
14.08. - 22.12.2019
Helenius Reija
Meritähti-Lustig Liisa
Saari Kirsikka
Tiikkainen Terhi

Ti 19:30 - 21:00 K7 (SG)
14.08. - 22.12.2019
Bremer Markus
De Fresnes Tulikukka
Niiva Leena
Åkerman Milla

Ti 19:30 - 21:00 K8 (An K)
14.08. - 22.12.2019
Anttonen Anu
Mäkelä Minna
Segerqvist Kristina
Äyräs-Blumberg Outi

Ti 19:30 - 21:00 K12 (TK)
14.08. - 22.12.2019
Ala-Houhala Mari
Manninen Tuomas
Ruoppa Suvi
Sääskilahti Veli

Ti 19:30 - 21:00 K1 (JT)
14.08. - 22.12.2019
Bremer Linda
Kandelin Karin
Lamminen Leena
Nyqvist Kirsikka

Ti 19:30 - 21:00 K3 (JR)
14.08. - 22.12.2019
Baidin Annika
Pesonen Helena
Sainio Sari
Sokura Sari

Ti 19:30 - 21:00 K9 (RJ)
14.08. - 22.12.2019
Al Maleki Noora
Arminen Ilkka
Laine Kimmo
Laine Minna

Ti 19:30 - 20:30 K11 (JC)
14.08. - 22.12.2019
Jaakola Jutta
Martens Annamari
Pohjavirta Laura
Pohjavirta Veera

Ti 20:00 - 21:00 K2 (AL)
14.08. - 22.12.2019
Penttilä Minttu
Roinisto Aino
Rothberg Eva
Yrjölä Milla

Ti 20:00 - 21:00 K13 (CS)
14.08. - 22.12.2019
Heino Kari
Jerjomin Linda
Patovirta Elina
Teerimäki Ritva

Ti 20:30 - 21:30 K11 (JC)
14.08. - 22.12.2019
Ahtiainen Veera
Hoikkala Antti
Huotari Maarit

Ti 21:00 - 22:00 K2 (AL)
14.08. - 22.12.2019
Arola Mia
Mattlar Viivi
Mäkelä Tii

Ti 21:00 - 22:00 K9 (RJ)
14.08. - 22.12.2019
Kannisto Jaana
Keränen Anssi
Nevalainen Johanna
Tulkki Heikki

Ti 21:00 - 22:00 K7 (SG)
14.08. - 22.12.2019
Mäenpää Janne
Niikko Riitta
Tuominen Sanna
Vuorensola Maria

Ti 21:00 - 22:00 K13 (CS)
14.08. - 22.12.2019
Khmelevskiy Denis
Kolehmainen Tiina
Kymäläinen Oskari
Lindeman Henri

Ti 21:00 - 22:00 K1 (JT)
14.08. - 22.12.2019
Khalbashkeeva Tamara
Koivusalo Karoliina

Ti 21:00 - 22:30 K12 (TK)
14.08. - 22.12.2019
Lehtonen Juhani
Nenonen Juha
Peltotupa Henri
Vasara Markku

Ke 07:30 - 08:30 K8 (-)
14.08. - 22.12.2019
Jääskeläinen Elina
Koivisto Leena
Lagerlöf Inkeri
Lehto Katriina

Ke 08:30 - 10:00 K8 (-)
14.08. - 22.12.2019
Erkkilä Tomi
Hannula Ilkka
Hartikainen Hannu
Koikkalainen Kimmo

Ke 09:00 - 10:30 K6 (JR)
14.08. - 22.12.2019
Krivokolysko Dmitri
Lindström Miia
Marjamäki Minna
Poutanen Raine

Ke 09:00 - 10:30 K5 (JR)
14.08. - 22.12.2019
Kettunen Marko
Lindqvist Janne
Vainikka Harri

Ke 10:00 - 11:30 K8 (-)
14.08. - 22.12.2019
Ashitkov Dimitri
Kurkela Timo
Luhtala Jarmo
Olkkola Juha-Pekka

Ke 10:30 - 12:00 K6 (JR)
14.08. - 22.12.2019
Hujanen Nelli
Isoranta Tero
Loponen Jesperi

Ke 10:30 - 12:00 K5 (JR)
14.08. - 22.12.2019
Raikamo Nora
Seppälä Samuli
Veldi Susanna

Ke 11:30 - 13:00 K8 (-)
14.08. - 22.12.2019
Hautakangas Ari
Hautakangas Kristiina
Heiniö Kim
Laine Anja

Ke 12:30 - 13:30 K1 (JR)
14.08. - 22.12.2019
Avela Miia
Hara Ritva
Otsuka Massao
Tuomainen Juha

Ke 16:30 - 17:30 K1 (CS)
14.08. - 22.12.2019
Aholuoto Riitta
Rapeli Sirkka
Ritala Miia
Tiirikainen Anu

Ke 17:00 - 18:00 K13 (RJ)
14.08. - 22.12.2019
Jääskeläinen Minna
Pietarinen Iana
Räsänen Leena
Sirén Krista

Ke 17:30 - 18:30 K1 (CS)
14.08. - 22.12.2019
Arimo Emmi
Friberg Raisa
Koski Emil
Tauriainen Mikko

Ke 18:00 - 19:00 K13 (RJ)
14.08. - 22.12.2019
Eerola Aleksi
Kokkala Marikaisa
Piekkala Senja
Tukiainen Kaisa

Ke 18:00 - 19:30 K5 (JC)
14.08. - 22.12.2019
Alvoittu Anni
Grönholm Heli
Joki-Korpela Titta
Ruuska Helena

Ke 18:00 - 19:00 K12 (AB)
14.08. - 22.12.2019
Lintu Veli-Matti
Palviainen Miia
Sinisalo Katri
Vainio Jenni

Ke 18:00 - 19:30 K11 (JR)
14.08. - 22.12.2019
Bremer Linda
Haverinen Jessika
Helminen-Lindroos Frida
Standertskjöld-Nordenstam Annika

Ke 18:30 - 20:00 K1 (JT)
14.08. - 22.12.2019
Aaltonen Pirjo
Aula Hanna-Mari
Eskola Anna
Kentala Anu

Ke 19:00 - 20:30 K7 (VJ)
14.08. - 22.12.2019
Mahilainen Sami
Mäkinen Lauri
Räikkälä Jaakko
Ylitalo Antti

Ke 19:00 - 20:30 K12 (TK)
14.08. - 22.12.2019
Arminen Ilkka
Holm Veli
Mäkinen Jussi
Nuutilainen Olli

Ke 19:00 - 20:00 K4 (SG)
14.08. - 22.12.2019
Holopainen Piia
Kaakinen Henri
Koivusilta Mira
Pykönen Elina

Ke 19:30 - 21:00 K11 (JR)
14.08. - 22.12.2019
Kock Tuula
Leppänen Janne
Ojala Hannu
Segerqvist Kristina

Ke 19:30 - 21:00 K5 (JC)
14.08. - 22.12.2019
Hämeenniemi Mikko
Kärkkäinen Tapio
Nikkonen Henri
Tervo Timo

Ke 20:00 - 21:00 K1 (JT)
14.08. - 22.12.2019
Ala-Hannula Johanna
Hooli Ville
Marjamaa Annukka
Ojala Laura

Ke 20:00 - 21:30 K8 (SG)
14.08. - 22.12.2019
Kupari Harri
Kurikka Pekka
Lindqvist Sanna
Rosti Jari

Ke 20:30 - 21:30 K7 (An K)
14.08. - 22.12.2019
Halme Aliina
Harkmann Kaisa
Koivusalo Karoliina
Sandberg Christian

Ke 20:30 - 22:00 K12 (TK)
14.08. - 22.12.2019
Joki-Korpela Juha
Parkkinen Tommi
Sipilä Miika
Viljakainen Timo

Ke 21:00 - 22:00 K5 (JC)
14.08. - 22.12.2019
Ahtiainen Veera
Järvi Jukka-Pekka
Lehtonen Jyri
Rytinki Matti

To 06:30 - 07:30 K11 (JE)
14.08. - 22.12.2019
Kekoni Tiina
Kiiskinen Veera
Oksanen Henna
Schroderus Pekka

To 07:00 - 08:30 K6 (TK)
14.08. - 22.12.2019
Hopia Juha
Miestamo Jussi
Währn Nina

To 07:30 - 09:00 K11 (JE)
14.08. - 22.12.2019
Laine Jarmo
Leppo Aleksi
Ström Sebastian
Väänänen Jarkko

To 08:30 - 10:00 K6 (TK)
14.08. - 22.12.2019
Georgsson Timo
Jakovirta Pertti
Jäämaa Kirsti
Salo Riitta

To 09:00 - 10:00 K11 (JE)
14.08. - 22.12.2019
Kuusi Anna
Nieminen Mikaela
Ruotsalainen Timo
Rusi Pauliina

To 10:00 - 11:00 K6 (TK)
14.08. - 22.12.2019
Katainen Minna
Koivisto Minna
Mäkelä Lasse

To 10:00 - 11:00 K11 (JE)
14.08. - 22.12.2019
Argillander Heidi
Kostiainen Emilia
Kucia Karolina

To 18:00 - 19:30 K11 (CS)
14.08. - 22.12.2019
Huuskonen Jari
Karhia Katja
Oksanen Tiina
Peräkylä Hanna

To 18:00 - 19:30 K3 (JC)
14.08. - 22.12.2019
Keski-Petäjä Miina
Miikkulainen Mea
Mäenpää Mari
Polamo Heini

To 18:30 - 20:00 K9 (JR)
14.08. - 22.12.2019
Aalto Leena
Kontiola Helena
Oinonen Minna
Silvo-Ellinger Pia

To 18:30 - 20:00 K8 (SG)
14.08. - 22.12.2019
Juhokas Marko
Kurttila Juha-Pekka
Vainio Annika
Vänni Laila

To 19:00 - 20:00 K12 (AL)
14.08. - 22.12.2019
Eitsi Eeva
Hartman Outi
Holstila Tiina
Vihervaara Marja

To 19:30 - 21:00 K11 (CS)
14.08. - 22.12.2019
Hämäläinen Janne
Mannermaa Lauri
Salonen Jonna
Somerma Marko

To 19:30 - 21:00 K3 (JC)
14.08. - 22.12.2019
Blomqvist Aki
Haverinen Antti-Pekka
Nurminen Jari
Vihanto Aleksi

To 20:00 - 21:00 K5 (AB)
14.08. - 22.12.2019
Hermansson Noora-Sofia
Peura Jutta
Rimmanen Emma
Savolainen Stefan

To 20:00 - 21:30 K8 (SG)
14.08. - 22.12.2019
Lodenius Tomas
Lähteenmäki Sakari
Mäihäniemi Tatu
Peltonen Aku

To 20:00 - 21:30 K12 (AL)
14.08. - 22.12.2019
Airas Maija
Heikkonen Sini
Tarvonen Tiina
Tuominen Kaisa

To 20:00 - 21:30 K9 (JR)
14.08. - 22.12.2019
Forsgård Håkan
Korvenoja Rasmus
Reunanen Mikkomatti

To 20:00 - 21:30 K1 (VJ)
14.08. - 22.12.2019
Af Hällström Mikko
Eklund Toni
Koikkalainen Kimmo
Koivu Turkka

To 20:00 - 21:30 K7 (EV)
14.08. - 22.12.2019
Fleege Morris
Hautala Merka
Lehtola Jukka
Valkama Saku

To 21:00 - 22:00 K5 (JC)
14.08. - 22.12.2019
Karjalainen Noora
Mattila Aleksi
Nauha Tero

Pe 07:00 - 08:00 K6 (-)
14.08. - 22.12.2019
Angelsø Emil
Kämäräinen Teemu
Piiroinen Sirpa

Pe 07:30 - 09:00 K7 (JN)
14.08. - 22.12.2019
Pelaaja N.N.
Muurinen Timo
Siik Janne
Tanska Annika

Pe 07:30 - 09:00 K8 (JN)
14.08. - 22.12.2019
Leppo Aleksi
Linna Hennika
Muurinen Janne
Vihanto Aleksi

Pe 07:30 - 09:00 K9 (PK)
14.08. - 22.12.2019
Livson Tim
Norrbacka Susanna

Pe 08:00 - 09:00 K6 (-)
14.08. - 22.12.2019
Eriksson Laura
Hägg Marina
Lähtinen Katja
Toppinen Anne

Pe 09:00 - 10:30 K8 (PK)
14.08. - 22.12.2019
Roschier Timo
Venesjärvi Aki
Vihonen Riikka

Pe 09:00 - 10:30 K7 (PK)
14.08. - 22.12.2019
Eerola Päivö
Marjamäki Minna
Reivilä Heikki
Väisänen Vesa

Pe 09:00 - 10:00 K6 (-)
14.08. - 22.12.2019
Blom Bengt
Harjulehto Päivi
Komulainen Anitra
Söderling-Ylämäki Camilla

Pe 09:00 - 10:30 K9 (JN)
14.08. - 22.12.2019

Pe 18:00 - 19:00 K12 (JT)
14.08. - 22.12.2019
Eloranta Pia
Huhtamies Matti
Laatikainen Nina
Lassfolk Alf

Pe 19:00 - 20:00 K12 (JT)
14.08. - 22.12.2019
Backström Daniel
Lehtonen Jyri
Lindholm Janne
Ollikainen Terhi

Su 13:30 - 14:30 K7 (AB)
14.08. - 22.12.2019
Isola Jenni
Kettunen Outi
Ujainen Hanna
Yan Peng

Su 14:00 - 15:00 K12 (AJ)
14.08. - 22.12.2019
Harjula Liisa
Sirén Krista
Väkevä Lotta

Su 14:00 - 15:00 K11 (JC)
14.08. - 22.12.2019
Bergman Maarit
Kivelä Hanna
Lampela Titta
Sojakka Jussi

Su 15:00 - 16:00 K11 (JC)
14.08. - 22.12.2019
Puittinen Hanna
Rajaniemi Mari
Rosen Taina
Vilvala Hanna

Su 15:00 - 16:00 K12 (AJ)
14.08. - 22.12.2019
Kolehmainen Tiina
Nenonen Heidi
Schroderus Axel

Su 15:00 - 16:30 K3 (JT)
14.08. - 22.12.2019
Erkkilä Tomi
Korhonen Jonna
Mörsky Tomi
Sällström Robert

Su 16:30 - 17:30 K1 (An K)
14.08. - 22.12.2019
Aarnio Mikael
Lassfolk Alf
Pääkkö Teemu

Su 16:30 - 18:00 K3 (JT)
14.08. - 22.12.2019
Antikainen Tuomas
Laine Jarmo
Nakano Tomoaki
Vuolteenaho Juho

Su 17:30 - 19:00 K1 (An K)
14.08. - 22.12.2019
Korpisaari Riitta-Maria
Myllykoski Aija
Siirilä Johanna

Su 18:00 - 19:30 K3 (JT)
14.08. - 22.12.2019
Katainen Juha-Pekka
Kidd Matti
Latvala Juha
Sipilä Mika

Su 18:30 - 20:00 K8 (AB)
14.08. - 22.12.2019
Hytönen Pekka
Juhokas Marko
Järvinen Pasi
Roiha Markku

Su 18:30 - 20:00 K11 (JC)
14.08. - 22.12.2019
Hidén Pia
Malkamäki Reeta
Mäenpää Janne
Saarinen Eeva

Su 19:00 - 20:30 K1 (An K)
14.08. - 22.12.2019
Hoffman Sini
Kallio Petteri
Koivu Juho
Ruoppa Suvi

Su 19:30 - 21:00 K3 (JT)
14.08. - 22.12.2019
Ala-Houhala Mari
Raikamo Nora
Sahrlund Niko
Valmentajat
AB Aleksi Brander
AJ Anna Jeskanen
AL Antrei Lausti
An K Anttoni Kinnunen
CS Curt Selenius
EV Erkki Viitasaari
JE Janne Eerikäinen
JC Jose Cerf
JR Juha Romppanen
JT Jussi Tiainen
JN Juuso Nousiainen
LS Lars Sjöman
LB Laura Bukonte
PK Pasi Kinnunen
RJ Risto Jokinen
SG Sakari von Gruenewaldt
TK Timo Kulmala
VJ Ville Juhamo