Valmennusryhmät

Smash-Helsinki juniorivalmennus
Syksy 2021

Pe 03.12.2021

Ma 14:30 - 16:30 K7 (JR)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Eloranta Emilia
Lempiäinen Meri
Montonen Max
Nyholm Kasimir
Soljanlahti Emil

Ma 14:30 - 16:30 K8 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Holmberg Oliver
Lehtonen Benjamin
Söderholm Ville
Treuthardt Nicole
Vasilyuk Fedor
Vornamo Noel

Ma 14:30 - 16:30 K9 (JW)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Hari Amanda
Laaksonen Emma
Sarelainen Anna

Ma 15:00 - 16:30 K5 (SG)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Hautamäki Milja
Laakso Charlotta
Lehtonen Iiris
Virtanen Hilla

Ma 15:00 - 16:30 K6 (VJ)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Kärki Olli
Tanskanen Robin

Ma 15:30 - 16:30 K2 (AL)
15.08. - 22.12.2021
Mäkinen Hugo
Nyholm Kasimir
Söderholm Ville
Ylönen Julius

Ma 16:30 - 17:30 K8 (JW)
15.08. - 22.12.2021
Crane Iris
Lähdevuori Eveliina
Virolainen Vilma

Ma 16:30 - 18:00 K9 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 1C Minitennis/edistyneet
Elfving Amanda
Kalda Martin
Lehtonen Benjamin
Livson Adrian
Makarova Arina
Navrátil Samuel
Paatero Markus
Räsänen Emma
Stenman Nina
Vornamo Noel

Ma 16:30 - 18:00 K7 (SG)
15.08. - 22.12.2021
Juotasniemi Henni
Lindblom Aurora
Marttila Liisa
Pesu Helmi

Ma 16:30 - 17:30 K5 (IP)
15.08. - 22.12.2021
Hanganpää Mette
Havia Nella
Heinonen Jonne
Hori Himeno
Pimenoff Daniel
Sullivan Samuel

Ma 16:30 - 17:30 K2 (AL)
15.08. - 22.12.2021
Hidén Lukas
Hindsberg Hugo
Larste Lotta
Lounema Tarmo
Nyman Isabel
Perttula Lumi

Ma 17:30 - 18:15 K8 (SASA)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki Perheliikunta
Clusius Aaron
Erha Armas
Gottleben Alvar
Immonen Freya
Jääskeläinen Kielo
Karhumaa Adam
Kuuva Oskar
Liukkonen Sonja
Säntti Joona

Ma 17:30 - 19:00 K5 (IP)
15.08. - 22.12.2021
Harju-Virta Oliver
Raikamo Urho
Sandell Vivek
Tapani Sonttu

Ma 18:00 - 19:00 K7 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti
Akkanen Johannes
Daffeh Alisa
Kibal Robert
Linnavuori Henri
Mäkilä Anna
Niskanen Noel
Pitkänen Felix
Pylvänäinen Aaro
Suorsa Eero
Tambedou Fatou
Tuuri Roope

Ma 18:15 - 19:00 K8 (SASA)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki Perheliikunta

Akkanen Emil
Holster Daniel
Karlsson Vincent
Kempas Alvar
Kyhälä Oona
Mahilainen Hugo
Mavrostomos Anton
McCarthy Nooa
Nikkanen Merelle
Rainio Oskari
Ruppa Lyydia
Sällström Vilhelm
Vilkama Julius

Ma 19:00 - 20:00 K8 (SASA)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti (perhetennis)
Collet Oceane
Heikkinen Milaya
Kempas Oskar
Lume Lilian
Manérus Erin
Moilanen Armi
Purho Felix
Ruppa Lyydia
Treuthardt Nathalie

Ti 15:00 - 17:00 K1 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Lindroos Luca
Nikula Stella Jasmin
Skripkina Arina

Ti 15:00 - 17:00 K3 (JR)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Hari Amanda
Herler Ellen
Kärki Olli
Tanskanen Robin

Ti 15:00 - 17:00 K4 (SG)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Kaurismäki Laila
Laakso Charlotta
Lehtonen Iiris
Virtanen Hilla

Ti 15:30 - 16:30 K2 (AL)
15.08. - 22.12.2021
Häkkinen Viivi
Michael Helmi
Niemenmaa Oona
Rovio Mirella
Virtanen Sonja

Ti 15:30 - 16:30 K12 (LT)
15.08. - 22.12.2021
Leinonen Samuel
Lindblom Axel
Pykönen Daniel
Saarniaho Santtu

Ti 16:00 - 17:00 K6 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Hirvilinna Kaapo
Koivula Kaapo
Koppala Eeli
Leinonen Ville
Niskala Topias
Väisänen Aaro

Ti 16:30 - 18:00 K1 (SG)
15.08. - 22.12.2021
Berden Inkeri
Harju-Virta Oliver
Hautamäki Sanni
Tapani Sonttu

Ti 16:30 - 18:00 K3 (JR)
15.08. - 22.12.2021
Arboix Llobell Peppi
Koppala Ada
Åström Jessica

Ti 16:30 - 17:30 K2 (AL)
15.08. - 22.12.2021
Broumand Ines
Jääskeläinen Inessa
Pitkänen Jemina
Rougijainen Zhanna
Saukkonen Helmi

Ti 16:30 - 17:30 K11 (JC)
15.08. - 22.12.2021
Hämäläinen Miro
Ikonen Pessi
Isokoski Joona
Kinnunen Matias
Linden Joa
Nauha Anzelm

Ti 16:30 - 17:30 K12 (LT)
15.08. - 22.12.2021
Greene Rico
Raitala Rasmus
Rannamäe Rander-Devon
Väyrynen Asla

Ti 17:00 - 18:00 K6 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 1B Minitennis/jatko
Kallio Eliel
Koivula Sasu
Könönen Pedro
Levo Rea
Majander Hugo
Paatero Markus
Varsa Siru
Ylönen Robin

Ti 17:30 - 18:30 K2 (AL)
15.08. - 22.12.2021
Agapov Anton
Hindsberg Hugo
Leivonniemi Leevi
Leivonniemi Topi
Murtolehto Jonatan
Sahin Alvar

Ti 17:30 - 18:30 K12 (LT)
15.08. - 22.12.2021
Eerikäinen Leevi
Heino Akseli
Mäkelä Topi
Mäkinen Hugo
Nieminen Akseli
Saarva Daniel
Ylönen Julius

Ti 18:00 - 19:00 K6 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti
Ebot Outi
Hupli Mikke
Kustola Tommi
Linnavuori Henri
Majander Max
Makkonen Mila
Segersvärd Max
Turunen Niilo
Tynkkynen Mia
Ujainen Noel
Varsa Siru

Ti 18:30 - 19:30 K12 (LT)
15.08. - 22.12.2021
Heino Akseli
Kääriäinen Arttu
Matikainen Olli
Nieminen Akseli
Ranttila Ulla
Saarva Daniel
Sonck Rasmus

Ke 14:30 - 16:00 K7 (JR)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Lempiäinen Meri
Montonen Max
Soljanlahti Emil
Treuthardt Nicole

Ke 14:30 - 16:00 K8 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Holmberg Oliver
Lehtonen Benjamin
Skripkina Arina
Vasilyuk Fedor

Ke 14:30 - 16:00 K9 (JW)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Hari Amanda
Herler Ellen
Nieminen Konsta
Virolainen Ruut

Ke 15:30 - 16:30 K6 (KS)
15.08. - 22.12.2021
Hemmilä Viivi
Junttila Lija
Rougijainen Zhanna
Weckström Albert

Ke 16:00 - 17:00 K4 (SG)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Ly Chelsea
Randelin Antti
Tiuraniemi Mietti
Viimaranta Markus

Ke 16:00 - 17:00 K11 (AB)
15.08. - 22.12.2021
Ciulla Nicolas
Kantola Aada
Keränen Elias
Lehmusvyöry Tinka
Siivonen Alisa
Skogster Kira

Ke 16:00 - 17:00 K12 (JR)
15.08. - 22.12.2021
Berden Edgar
Juotasniemi Henni
Khirug Fedja
Marttila Liisa
Ranttila Ulla
Viljanen Sofia

Ke 16:30 - 18:00 K6 (KS)
15.08. - 22.12.2021
Broumand Ines
Neimo Emilia
Pajunen Minnea
Virolainen Vilma
Yin Suvi

Ke 16:30 - 17:30 K6 (KS)
15.08. - 22.12.2021
Broumand Ines
Neimo Emilia
Pajunen Minnea
Virolainen Vilma
Yin Suvi

Ke 17:00 - 18:00 K3 (SG)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Ijäs Elsa
Jansson Elsie
Majander Tilda
Ojanen Siiri
Suonperä Helmi

Ke 17:00 - 18:00 K11 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 1B Minitennis/jatko
Kallio Eliel
Knuutila Enni
Koivula Sasu
Könönen Pedro
Majander Hugo
Marttala Erkki
Pahlman Reko
Pönniö Minea
Virranta Alvar

Ke 17:30 - 19:00 K6 (KS)
15.08. - 22.12.2021
Fabritius Sointu
Kasak Mart
Pham Uyen
Syväniemi Hattiina

Ke 18:00 - 19:00 K6 (KS)
15.08. - 22.12.2021
Fabritius Sointu
Kasak Mart
Pham Uyen
Syväniemi Hattiina

Ke 18:15 - 19:00 Padel 2 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki Perheliikunta
Gartz Wilma
Kalimeri Julian
Parantainen Linda
Pietarinen Eliel
Schoschkoff Sofia
Tikanoja Saaga
Virranta Aake

Ke 19:00 - 20:00 K7 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti (perhetennis)
Halttunen Eetu
Heikkinen Milaya
Karonen Kasper
Parantainen Samuel
Purho Felix
Pylvänäinen Aaro

To 14:30 - 16:00 K2 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Holmberg Oliver
Lempiäinen Meri
Montonen Max
Söderholm Ville

To 14:30 - 16:00 K4 (JR)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Eloranta Emilia
Lehtonen Benjamin
Nyholm Kasimir
Treuthardt Nicole
Vasilyuk Fedor

To 15:00 - 16:30 K7 (SG)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Hautamäki Milja
Laakso Charlotta
Lehtonen Iiris
Virtanen Hilla

To 15:00 - 16:30 K8 (SG)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Domasico Brent
Kaurismäki Laila
Khirug Fedja

To 15:00 - 16:30 K9 (JW)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Hari Amanda
Kärki Olli
Laaksonen Emma
Tanskanen Robin

To 15:30 - 16:30 K12 (AL)
15.08. - 22.12.2021
Aspelund Eino
Junttila Lija
Laakso Joel
Lahtinen Loviisa
Paananen Noel

To 16:00 - 17:00 K11 (JC)
15.08. - 22.12.2021
Gripentrog Venla
Melleri Armi
Michael Helmi

To 16:30 - 18:00 K9 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 1C Minitennis/edistyneet
Elfving Amanda
Kalda Martin
Makarova Arina
Navrátil Samuel
Paatero Markus
Räsänen Emma
Stenman Nina
Vornamo Noel

To 16:30 - 18:00 K7 (SG)
15.08. - 22.12.2021

Arboix Llobell Peppi
Marttila Liisa
Pesu Helmi
Åström Jessica

To 16:30 - 18:00 K8 (JW)
15.08. - 22.12.2021
Aro Matias
Berden Inkeri
Hautamäki Sanni

To 16:30 - 17:30 K12 (AL)
15.08. - 22.12.2021
Kauhanen Stella
Leinonen Emilia
Neimo Emilia
Pulliainen Emilia

To 17:00 - 18:00 K11 (JC)
15.08. - 22.12.2021
Herler Julius
Matikainen Olli
Ojanen Elmeri
Sonck Rasmus

To 17:30 - 19:00 K12 (AL)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Dvorak Silvia
Hartman Iisa
Stenvall Pamela
Suurpää Frida
Söderholm Ville
Virolainen Vilma

To 18:00 - 19:00 K7 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti
Huiskonen Mikaela
Kekki Sebastian
Kämäräinen Meri
Savonen Asser
Tehilä Tiia
Toivonen Elina
Tuomi Milo
Ukkonen Valter
Ukkonen Vivian

To 19:00 - 20:00 K7 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 1B Minitennis/jatko
Huhtakangas Anton
Hämäläinen Suvi
Junttila Alvar
Knuutila Enni
Levo Rea
Navrátil Samuel
Pihlajamäki Manu
Pönniö Minea
Rönkkö Kaarlo
Virranta Alvar
Ylönen Robin

Pe 14:30 - 16:00 K7 (JW)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Eloranta Emilia
Laaksonen Emma
Nieminen Konsta
Sarelainen Anna
Virolainen Ruut

Pe 14:30 - 16:00 K8 (SG)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Herler Ellen
Nikula Stella Jasmin
Skripkina Arina

Pe 15:00 - 16:00 K11 (JC)
15.08. - 22.12.2021
Airio Suvi
Havia Nella
Isokoski Joona
Lähdevuori Eveliina
Sullivan Samuel

Pe 16:00 - 17:00 K11 (JC)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Koivula Kaapo
Koskinen Aino
Mäkelä Silja
Mäkilä Edith
Van Treeck Linus

Pe 16:00 - 18:00 K7 (SG)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Hautamäki Milja
Kaurismäki Laila
Laakso Charlotta
Lehtonen Iiris

Pe 16:00 - 18:00 K8 (SG)
15.08. - 22.12.2021
Aro Matias
Berden Edgar
Domasico Brent
Khirug Fedja

Pe 16:00 - 18:00 K9 (VJ)
15.08. - 22.12.2021
Salo Aarni
Vilen Konsta

Pe 17:00 - 18:00 K11 (JC)
15.08. - 22.12.2021
Anttila Joakim
Elsinen Erik
Grönholm Joose
Myöhänen Oliver
Stefanelli Leonardo
Väyrynen Asla

Pe 18:00 - 19:00 K11 (JC)
15.08. - 22.12.2021
Chandla Sanat
Lohi Katja
Mäkelä Topi
Talwani Aaryan
Vartiainen Pyry

Pe 19:00 - 20:00 K11 (JC)
15.08. - 22.12.2021
Chandla Sanat
Saarva Daniel
Samarhan Hakim
Talwani Aaryan

Pe 20:00 - 21:00 K11 (JC)
15.08. - 22.12.2021
Herler Julius
Pesonen Suvi
Raikamo Urho
Viljanen Sofia
Åström Jessica

Su 12:00 - 13:00 K11 (JC)
15.08. - 22.12.2021
Ahmadi Aeeda
Huikuri Liina
Lindblom Aurora
Vainisalo Helmi

Su 13:00 - 14:00 K11 (JC)
15.08. - 22.12.2021
Broumand Ines
Kantola Aada
Keränen Elias
Skogster Kira

Su 13:00 - 14:00 K12 (JC)
15.08. - 22.12.2021
Fabritius Sointu
Kasak Mart
Pham Uyen
Syväniemi Hattiina

Su 14:30 - 15:30 K7 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Hyyrynen Sofie
Jansson Elsie
Koskinen Aino
Liljeroos Albert
Majander Tilda
Mattila Inga

Su 15:30 - 16:30 K7 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti (perhetennis)
Garmston Veikka
Haimi Rafael
Halttunen Eetu
Ivanov Igor
Liukkonen Milja
Nars Julius
Nars Oliver
Ottman Friida
Sommarberg Lori
Sommarberg Lukas
Sorkio Miisa

Su 16:00 - 17:00 K11 (JC)
15.08. - 22.12.2021
Chandla Sanat
Lahtinen Konsta
Lindblom Axel
Lounasheimo Akseli
Nurminen Niilo

Su 16:30 - 17:30 K7 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Hidén Lukas
Koppala Eeli
Peltola Ville
Pykönen Daniel
Raitala Rasmus

Su 17:30 - 18:30 K7 (AB)
15.08. - 22.12.2021

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti
Kangas Sissi
Kankaanpää Hira
Koskinen Ida
Lipsonen Sofia
Nissinen Meena
Parviainen Daniel
Pavlovskis Katrina
Savonen Asser
Tötterman Ebba
Valmentajat
AB Aleksi Brander
AL Antrei Lausti
IP Iga Piotrowska
JW Joni Wilenius
JC Jose Cerf
JR Juha Romppanen
KS Kari Siukonen
LT Lasse Tammela
SG Sakari von Gruenewaldt
SASA Satu Sarelainen
VJ Ville Juhamo