Valmennusryhmät

Smash-Helsinki juniorivalmennus
Syksy 2020

Ma 23.11.2020
2b
Ma 14:30 - 16:30 K5 (SG)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Bhose Nico
Hautamäki Milja
Laakso Charlotta
Lehtonen Iiris
Linnavirta Robin
Virtanen Hilla
2b
Ma 14:30 - 16:30 K7 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Eloranta Emilia
Herler Ellen
Sarelainen Anna
Virolainen Ruut
2b
Ma 14:30 - 16:30 K8 (JR)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Flygare Melis
Hari Amanda
Kärki Olli
Murto Tiitus
Rikala Anton

Ma 15:30 - 16:30 K2 (AL)
17.08. - 22.12.2020
Hidén Lukas
Hindsberg Hugo
Mäkelä Topi
Mäkinen Hugo
Ylönen Julius

Ma 16:30 - 17:30 K8 (JW)
17.08. - 22.12.2020
Juotasniemi Henni
Lähdevuori Eveliina
Virolainen Vilma
1c
Ma 16:30 - 18:00 K9 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 1C Minitennis/edistyneet
Elfving Amanda
Lempiäinen Meri
Montonen Max
Niemelä Hilda
Saarniaho Santtu
Söderholm Ville

Ma 16:30 - 17:30 K2 (AL)
17.08. - 22.12.2020
Broumand Ines
Gardemeister Casimir
Hidén Lukas
Lignell Dominic
Michael Helmi
Ohtonen Annika
Siivonen Alisa
Voronova Milana

Ma 16:30 - 17:30 K5 (IP)
17.08. - 22.12.2020
Ahonen Siiri-Lotta
Härkönen Ilari
Olanterä Emmi
Ranttila Ulla
Rauhala Vilmo

Ma 16:30 - 18:00 K7 (SG)
17.08. - 22.12.2020
Gardemeister Casimir
Hemmilä Viivi
Marttila Liisa
Melkinen Ella
Nyman Isabel
Perttula Lumi
Pesu Helmi

Ma 17:30 - 18:15 K8 (SASA)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki Perheliikunta
Holster Daniel
Kempas Alvar
Kyhälä Oona
Mahilainen Hugo
Mavrostomos Anton
Moilanen Armi
Montonen Jane
Pietarinen Eliel
Pohjola Malik
Purho Felix
Ruppa Lyydia
Von Gruenewaldt Saimi

Ma 17:30 - 19:00 K5 (IP)
17.08. - 22.12.2020
Harju-Virta Oliver
Hirvonen Eelis
Somerma Samo
1a
Ma 18:00 - 19:00 K7 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti
Hemminki Oliver
Holmberg Linda
Hyvärinen Mila
Lehtonen Benjamin
Majander Hugo
Merilä Joel
Merilä Sofia
Molander Paolo
Mustaniemi Lili
Mustaniemi Olivia
Nummela Morris
Pahlman Reko
Soljanlahti Emil
Waris Julius

Ma 18:15 - 19:00 K8 (SASA)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki Perheliikunta
Ihaniemi Sara
Jääskeläinen Eliel
Kempas Oskar
Lume Lilian
Majander Max
Nikkanen Merelle
Ollikainen Joonas
Perkkiö Markus
Treuthardt Nathalie
Turunen Niilo

Ma 19:00 - 20:00 K8 (SASA)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki Perheliikunta
Akkanen Johannes
Järvinen Sofia
Laaksonen Viola
Makkonen Mila
Pohjola Iisa
Pohjola Pihla
Suorsa Eero
Tehilä Tiia

Ti 15:00 - 16:30 K1 (JR)
17.08. - 22.12.2020
Domasico Brent
Lindblom Axel
Melkinen Ella
Ylönen Julius

Ti 15:30 - 16:30 K2 (AL)
17.08. - 22.12.2020
Koppala Ada
Niemenmaa Oona
Pitkänen Jemina
Rougijainen Zhanna

Ti 15:30 - 16:30 K12 (JT)
17.08. - 22.12.2020
Gardemeister Casimir
Sahin Alvar
Ylönen Julius
2a
Ti 16:00 - 17:00 K6 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Greene Rico
Kruusalu Karl-Brenet
Raitala Rasmus
Rannamäe Rander-Devon

Ti 16:30 - 17:30 K2 (AL)
17.08. - 22.12.2020
Ahlgrèn Henna-Maria
Hemmilä Viivi
Juotasniemi Henni
Jääskeläinen Inessa
Saukkonen Helmi

Ti 16:30 - 17:30 K12 (JT)
17.08. - 22.12.2020
Ahonen Siiri-Lotta
Marttila Liisa
Olanterä Emmi
Ranttila Ulla
Rauhala Vilmo

Ti 16:30 - 18:00 K1 (SG)
17.08. - 22.12.2020
Aro Matias
Harju-Virta Oliver
Hautamäki Sanni
Tapani Sonttu

Ti 16:30 - 18:00 K3 (JR)
17.08. - 22.12.2020
Arboix Llobell Peppi
Hokka Moona
Koppala Ada
Åström Jessica

Ti 16:30 - 17:30 K11 (JC)
17.08. - 22.12.2020
Agapov Anton
Hämäläinen Miro
Ikonen Pessi
Isokoski Joona
Kaukiainen Mila
Kinnunen Matias
1b
Ti 17:00 - 18:00 K6 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 1B Minitennis/jatko
Holmberg Oliver
Ranta Elias
Skripkina Arina
Stenman Nina
Stoor Niki
Vatanski Maxim
Vornamo Noel

Ti 17:30 - 18:30 K2 (AL)
17.08. - 22.12.2020
Murtolehto Jonatan
Saarijärvi Jeremi
Sahin Alvar
Virtala Ben
Vishnyakov Anton

Ti 17:30 - 18:30 K12 (JT)
17.08. - 22.12.2020
Eerikäinen Leevi
Lantta Emilia
Mekkonen Bertta
Neimo Emilia
Nieminen Akseli
1a
Ti 18:00 - 19:00 K6 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti
Kalda Martin
Kallio Eliel
Koivula Kaapo
Koivula Sasu
Könönen Pedro
Pohjola Henri
Relander Stella
Räsänen Minea
Rönkkö Kaarlo
Sabo Melissa
Skyttä Heli

Ti 18:30 - 19:30 K12 (JT)
17.08. - 22.12.2020
Forsman Benjamin
Härkönen Ilari
Kääriäinen Arttu
Matikainen Olli
2b
Ke 14:30 - 16:00 K7 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Eloranta Emilia
Kärki Olli
Murto Tiitus
Rikala Anton
2b
Ke 14:30 - 16:00 K8 (JR)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Hari Amanda
Herler Ellen
Tanskanen Robin
Virolainen Ruut
2b
Ke 14:30 - 16:00 K9 (JW)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Flygare Melis

Ke 15:30 - 16:30 K6 (KS)
17.08. - 22.12.2020
Hemmilä Viivi
Rougijainen Zhanna
Weckström Albert

Ke 16:00 - 17:00 K11 (JR)
17.08. - 22.12.2020
Domasico Brent
Leinonen Samuel
Melkinen Ella
Nieminen Konsta
Raitala Rasmus

Ke 16:00 - 17:00 K4 (SG)
17.08. - 22.12.2020
Gardemeister Casimir
Nyman Isabel
Perttula Lumi
Pesu Helmi

Ke 16:00 - 17:00 K12 (AB)
17.08. - 22.12.2020
Ahonen Siiri-Lotta
Lönnberg Emma
Marttila Liisa
Olanterä Emmi
Ranttila Ulla

Ke 16:30 - 17:30 K6 (KS)
17.08. - 22.12.2020
Leinonen Emilia
Neimo Emilia
Yin Suvi
2a
Ke 17:00 - 18:00 K3 (SG)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Ijäs Elsa
Levo Meeri
Makarova Arina
Skripkina Arina
1b
Ke 17:00 - 18:00 K11 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 1B Minitennis/jatko
Holmberg Oliver
Leinonen Ville
Livson Adrian
Soljanlahti Emil
Stenman Nina
Vatanski Maxim
Vornamo Noel

Ke 17:30 - 19:00 K6 (KS)
17.08. - 22.12.2020
Saario Lauri
Sandell Vivek
Virtala Lukas
Virtala Nooa

Ke 18:15 - 19:00 Padel 2 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki Perheliikunta
Blomster Daniel
Blomster Sebastian
Ignatius Evert
Jussila Lumi-Maria
Köresaar Agatha
Liukkonen Milja
Nkashama Maia
Parantainen Samuel
Tauriainen Lenni
Turpeinen Alvar
Wuorio Viola

Ke 19:00 - 20:00 K7 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti (perhetennis)
Axelsson Ida
Hemmilä Tilda
Ilomäki Elias
Molander Paolo
Pasila Ilmari
Saarela Noel
Virranta Alvar
Wäänänen Verneri
2b
To 15:00 - 16:30 K7 (SG)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Bhose Nico
Hautamäki Milja
Laakso Charlotta
Lehtonen Iiris
Linnavirta Robin
Virtanen Hilla
2b
To 15:00 - 16:30 K8 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Hari Amanda
Murto Tiitus
Nikula Stella Jasmin
Pykönen Daniel
Rikala Anton
Tanskanen Robin

To 15:30 - 16:30 K12 (AL)
17.08. - 22.12.2020
Aspelund Eino
Bakayoko Oumar
Isokoski Joona
Lahtinen Loviisa
Virolainen Vilma
Voronova Milana

To 16:00 - 17:00 K11 (JC)
17.08. - 22.12.2020
Gardemeister Casimir
Lindblom Axel
Randelin Antti
Rannamäe Rander-Devon
Ylönen Julius
1c
To 16:30 - 18:00 K9 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 1C Minitennis/edistyneet
Montonen Max
Nieminen Konsta
Saarniaho Santtu
Söderholm Ville

To 16:30 - 18:00 K7 (SG)
17.08. - 22.12.2020
Arboix Llobell Peppi
Hokka Moona
Koppala Ada
Åström Jessica

To 16:30 - 18:00 K8 (JW)
17.08. - 22.12.2020
Aro Matias
Berden Inkeri
Hautamäki Sanni
Zir Renata

To 16:30 - 17:30 K12 (AL)
17.08. - 22.12.2020
Ahlström Oliivia
Hemmilä Viivi
Lindblom Aurora
Neimo Emilia
Pulliainen Emilia

To 17:00 - 18:00 K11 (JC)
17.08. - 22.12.2020
Herler Julius
Matikainen Olli
Ojanen Elmeri
Rauhala Vilmo
Sonck Rasmus
2a
To 17:30 - 19:00 K12 (AL)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Dvorak Silvia
Hartman Iisa
Stenvall Pamela
Suurpää Frida
1a
To 18:00 - 19:00 K7 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti
Elfving Amanda
Elfving Emilia
Elfving Linus
Holm Emmy
Huiskonen Mikaela
Hämäläinen Suvi
Kivelä Sofia
Koivula Kaapo
Koivula Sasu
Könönen Pedro
Merilä Sofia
Räsänen Emma
Suurpää Frans
Ukkonen Vivian
1b
To 19:00 - 20:00 K7 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 1B Minitennis/jatko
Diezina Nicole
Hemmilä Tilda
Kalda Martin
Keski-Nisula Ella
Lempiäinen Meri
Majander Tilda
Skripkina Arina
Stoor Niki
Treuthardt Nicole
2b
Pe 14:30 - 16:30 K7 (JW)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Eloranta Emilia
Flygare Melis
Herler Ellen
Kärki Olli
Nikula Stella Jasmin
Sarelainen Anna
Tanskanen Robin
2b
Pe 14:30 - 16:30 K8 (SG)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Bhose Nico
Hautamäki Milja
Laakso Charlotta
Lehtonen Iiris
Virtanen Hilla
2b
Pe 14:30 - 16:30 K9 (VJ)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Aro Aamos
Linnavirta Robin
Mononen Alexander

Pe 15:00 - 16:00 K11 (JC)
17.08. - 22.12.2020
Airio Suvi
Isokoski Joona
Lignell Dominic
Lähdevuori Eveliina
Staff Atte
Tejada Marcos

Pe 16:00 - 17:00 K11 (JC)
17.08. - 22.12.2020
Koppala Ada
Pesonen Suvi
Soran Taha Sana
Sune Liis-Marii
Viljanen Sofia

Pe 16:30 - 18:00 K8 (SG)
17.08. - 22.12.2020
Aro Matias
Berden Inkeri
Tapani Sonttu
Zir Renata

Pe 17:00 - 18:00 K11 (JC)
17.08. - 22.12.2020
Heino Akseli
Khirug Fedja
Saarva Daniel
Talwani Aaryan
Vainikka Roope

Pe 17:00 - 18:00 K12 (JT)
17.08. - 22.12.2020
Anttila Joakim
Grönholm Joose
Leivonniemi Leevi
Leivonniemi Topi
Myöhänen Oliver

Pe 18:00 - 19:00 K11 (JC)
17.08. - 22.12.2020
Lohi Katja
Talwani Aaryan
Vartiainen Pyry
Åström Jessica

Pe 19:00 - 20:00 K11 (JC)
17.08. - 22.12.2020
Herler Julius
Löfman Roni
Raikamo Urho

Pe 20:00 - 21:00 K11 (JC)
17.08. - 22.12.2020
Chandla Sanat
Mäkelä Topi
Samarhan Hakim
Yan Ziyi

Su 12:00 - 13:00 K11 (JC)
17.08. - 22.12.2020
Ahmadi Aeeda
Huikuri Liina
Lönnberg Emma
Sonck Rasmus
Vainisalo Helmi

Su 13:00 - 14:00 K11 (JC)
17.08. - 22.12.2020
Keskinen Akseli
Lahtinen Konsta
Mustonen Kasper
Saarva Daniel

Su 13:00 - 14:00 K12 (JC)
17.08. - 22.12.2020
Hoikkala Sampo
Lounasheimo Akseli
Nurminen Niilo
Väyrynen Asla
2a
Su 14:30 - 15:30 K7 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Aho Valtteri
Gripentrog Venla
Majander Tilda
Paavilainen Reino
Ranta Elias
Tiuraniemi Mietti
2a
Su 15:30 - 16:30 K7 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Hyyrynen Sofie
Liljeroos Albert
Skyttä Emilia
Suonperä Helmi
Viimaranta Markus

Su 16:00 - 17:00 K11 (JC)
17.08. - 22.12.2020
Chandla Sanat
Khirug Fedja
Lounema Tarmo
Peippo Niklas
Peltola Ville
2a
Su 16:30 - 17:30 K7 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Hidén Lukas
Kerppola Alex
Niemi Rafael
Peltola Ville
Pykönen Daniel
Raitala Rasmus
1a
Su 17:30 - 18:30 K7 (AB)
17.08. - 22.12.2020

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti
Diezina Nicole
Hämäläinen Suvi
Knuutila Enni
Lehtonen Benjamin
Pönniö Minea
Riikonen Reko
Tötterman Ebba
Valmentajat
AB Aleksi Brander
AL Antrei Lausti
IP Iga Piotrowska
JW Joni Wilenius
JC Jose Cerf
JR Juha Romppanen
JT Jussi Tiainen
KS Kari Siukonen
SG Sakari von Gruenewaldt
SASA Satu Sarelainen
VJ Ville Juhamo