Valmennusryhmät

Smash-Helsinki juniorivalmennus
Kevät 2020

To 09.07.2020
2b
Ma 14:30 - 16:00 K1 (VJ)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Kurttila Leo
Mononen Alexander
Murto Julius
Riikonen Verneri
2b
Ma 14:30 - 16:00 K3 (SG)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Aro Aamos
Hautamäki Milja
Lehtonen Iiris
Virtanen Hilla
2b
Ma 14:30 - 16:30 K5 (AB)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Flygare Melis
Kärki Olli
Leino Henri
Loponen Asmus
Melkinen Ella
Virolainen Ruut
2b
Ma 14:30 - 16:30 K7 (VJ)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Bhose Nico
Kurttila Leo
Mononen Alexander
Murto Julius
Riikonen Verneri
2b
Ma 14:30 - 16:30 K8 (SG)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Aro Aamos
Hautamäki Milja
Lehtonen Iiris
Linnavirta Robin
Virtanen Hilla

Ma 15:30 - 16:30 K2 (JE)
02.01. - 31.05.2020
Borkowski Milan
Hindsberg Hugo
Ikonen Pessi
Ylönen Julius

Ma 16:00 - 18:00 K4 (SG)
02.01. - 31.05.2020
Makkonen Miila
Nyman Isabel
Perttula Lumi
Äikäs Emma

Ma 16:30 - 18:00 K4 (SG)
02.01. - 31.05.2020
Makkonen Miila
Nyman Isabel
Perttula Lumi
Äikäs Emma
1c
Ma 16:30 - 18:00 K9 (AB)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 1C Minitennis/edistyneet
Murto Tiitus
Nieminen Konsta
Nikula Stella Jasmin
Rikala Anton
Sarelainen Anna
Sipilä Anton

Ma 16:30 - 18:00 K8 (JW)
02.01. - 31.05.2020
Aro Aamos
Hautamäki Sanni
Vainikka Wilhelmina
Zir Renata

Ma 16:30 - 17:30 K5 (TK)
02.01. - 31.05.2020
Ahonen Siiri-Lotta
Airamaa Alex
Mäkelä Topi
2a
Ma 17:30 - 18:30 K7 (LB)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Gripentrog Venla
Hollmérus Amanda
Hollmérus Sofia
Ijäs Elsa
Skyttä Emilia
Perheliikunta
Ma 17:30 - 18:15 Padel 1 (SASA)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki Perheliikunta
Holster Daniel
Janger Iilo
Jääskeläinen Eliel
Mavrostomos Anton
Närjä Isabella
Pennanen Oliver
Ruppa Lyydia
Räsänen Minea
Viimaranta Markus

Ma 17:30 - 19:00 K5 (TK)
02.01. - 31.05.2020
Hamidulla Aksel
Kattilakoski Robin
Rouhiainen Topias
Vuohelainen Roni
1a
Ma 18:00 - 19:00 K8 (AB)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti
Diezina Nicole
Hyvärinen Mila
Koivula Kaapo
Koivula Sasu
Livson Adrian
Sabo Melissa
Vornamo Noel
Perheliikunta
Ma 18:15 - 19:00 Padel 1 (SASA)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki Perheliikunta
Brandt Ines
Järvinen Sofia
Kavander Benjamin
Kempas Oskar
Laaksonen Viola
Makkonen Mila
Nikkanen Merelle
Pohjola Iisa
Revin Deni
Skaffari Noel
Tehilä Tiia
Treuthardt Nathalie

Ma 18:30 - 19:30 K7 (VJ)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti
Brandt Werner
Kyrklund Carolina
Kyrklund Christoffer
Lempiäinen Meri
Makarova Arina
Nicodeme Ivar
Niemelä Hilda
Randelin Antti
Revin Liana Maria
Stoor Niki
Perheliikunta
Ma 19:00 - 20:00 K8 (SASA)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki Perheliikunta
Hovi Emma
Järvinen Rosa
Keski-Nisula Ella
Mustaniemi Olivia
Nummela Morris
Nyberg Rabbe
Pitkänen Laura
Pohjola Pihla
Ranta Venla
Sarelainen Anna
Soljanlahti Emil
Tola Theo
Treuthardt Nicole
Waris Julius

Ti 15:00 - 16:30 K1 (JR)
02.01. - 31.05.2020
Airamaa Alex
Aro Matias
Lindroos Luca
Linnavirta Robin
Rauhala Vilmo

Ti 15:30 - 16:30 K2 (AJ)
02.01. - 31.05.2020
Khondaker Dani
Koppala Ada
Owusu-Afriyie Connie Miles
Rougijainen Zhanna

Ti 15:30 - 16:30 K11 (JC)
02.01. - 31.05.2020

Ti 15:30 - 16:30 K12 (TK)
02.01. - 31.05.2020
Gardemeister Casimir
Raikamo Sisu
Ylönen Julius
2a
Ti 16:00 - 17:00 K6 (AB)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Greene Rico
Kruusalu Karl-Brenet
Rannamäe Rander-Devon

Ti 16:30 - 18:00 K1 (SG)
02.01. - 31.05.2020
Berden Inkeri
Lintu Olivia
Meltovaara Fanny

Ti 16:30 - 18:00 K3 (JR)
02.01. - 31.05.2020
Harju-Virta Oliver
Kyllästinen Jerry
Laitala Eemil
Tapani Sonttu

Ti 16:30 - 17:30 K2 (AJ)
02.01. - 31.05.2020
Ahonen Siiri-Lotta
Kuitunen Hilla
Marttila Liisa
Porkka Katja
Saukkonen Helmi

Ti 16:30 - 17:30 K11 (JC)
02.01. - 31.05.2020
Hakkala Akseli
Lankinen Kaarlo
Romanainen Sanni
Saario Lauri
Salminen Lauri

Ti 16:30 - 17:30 K12 (TK)
02.01. - 31.05.2020
Olanterä Emmi
Olkkonen Lauri
Ranttila Ulla

Ti 17:00 - 18:00 K6 (AB)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 1B Minitennis/jatko
Holmberg Oliver
Hytönen Rafael
Montonen Max
Ranta Elias
Stoor Niki
Vatanski Maxim

Ti 17:30 - 18:30 K2 (AJ)
02.01. - 31.05.2020
Kattilakoski Robin
Löfman Roni
Sarvamaa Sisu
Vuohelainen Roni
Vuolteenaho Kalle

Ti 17:30 - 18:30 K12 (TK)
02.01. - 31.05.2020
Castel Lara
Kuusela Eva
Mekkonen Bertta
Åström Jessica

Ti 18:00 - 19:00 K6 (AB)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti
Diezina Nicole
Ellinger Aada
Levo Meeri
Levo Rea
Malin Eelis
Nguyen Nhat Nam
Nurmi Karlo
Raikamo Tarmo
Tiuraniemi Mietti
Tykkä Samuel

Ti 18:30 - 19:30 K12 (TK)
02.01. - 31.05.2020
Herler Julius
Härkönen Ilari
Kääriäinen Arttu
Matikainen Olli
Ojanen Elmeri
Raikamo Urho
2b
Ke 14:30 - 16:00 K7 (VJ)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Kurttila Leo
Murto Julius
Vainikka Wilhelmina
2b
Ke 14:30 - 16:00 K8 (JR)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Loponen Asmus
Melkinen Ella
Tanskanen Robin
2b
Ke 14:30 - 16:00 K8 (AB)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Flygare Melis
Herler Ellen
Kärki Olli
Leino Henri
Rikala Anton

Ke 15:00 - 16:00 K12 (AJ)
02.01. - 31.05.2020
Günther Lotta
Saarela Lara

Ke 15:30 - 16:30 K6 (TK)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Domasico Brent
Leinonen Samuel
Rougijainen Zhanna
Suominen Aatos
Suortti Seela
Weckström Albert

Ke 16:00 - 17:00 K12 (AJ)
02.01. - 31.05.2020
Forsman Benjamin
Grönvall Robin
Järvelä Kasperi
Lepistö Risto
Rönn Ville
Saario Eero

Ke 16:00 - 17:00 K11 (SG)
02.01. - 31.05.2020
Gardemeister Casimir
Leinonen Emilia
Makkonen Miila
Perttula Lumi
Pesu Helmi

Ke 16:00 - 17:00 K4 (AB)
02.01. - 31.05.2020
Berden Edgar
Karjalainen Leonora
Olanterä Emmi
Ranttila Ulla
Rauhala Vilmo

Ke 16:30 - 17:30 K6 (TK)
02.01. - 31.05.2020
Heikkilä Heidi
Markova Maria
Marttila Liisa
Pehkonen Liina
Yin Suvi
Åström Jessica

Ke 17:00 - 18:00 K12 (AJ)
02.01. - 31.05.2020
Borkowski Milan
Dvorak Silvia
Gardemeister Casimir
Hari Amanda
Hidén Lukas
2a
Ke 17:00 - 18:00 K11 (SG)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Eskelinen Noel
Hiidensalo Alvin
Matikainen Akseli
Souali Sophi

Ke 17:00 - 18:00 K3 (AB)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 1B Minitennis/jatko
Eloranta Emilia
Holmberg Oliver
Hyyrynen Sofie
Kyrklund Christoffer
Leinonen Ville
Nieminen Konsta
Stenman Nina
Söderholm Ville

Ke 17:30 - 19:00 K6 (TK)
02.01. - 31.05.2020
Saario Lauri
Sandell Vivek
Sjöblom Sonja
Virtala Lukas
Perheliikunta
Ke 18:30 - 19:30 Padel 1 (AJ)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki Perheliikunta
Antila Milja
Bukonte Amanda
Calonius Alma
Ignatius Evert
Kallio Eliel
Lammi Helena
Lindroos Aliisa
Lume Lilian
Montonen Jane
Suomalainen Oiva
Wuorio Viola

To 15:30 - 17:00 K8 (JW)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Bhose Nico
Hautamäki Milja
Lehtonen Iiris
Lindroos Luca
Linnavirta Robin
Virtanen Hilla

To 15:30 - 16:30 K12 (AJ)
02.01. - 31.05.2020
Nguyen Khanh Nam

To 16:00 - 17:00 K11 (JC)
02.01. - 31.05.2020
Heino Akseli
Lignell Dominic
Saarva Daniel
Sahin Alvar

To 16:30 - 17:30 K12 (AJ)
02.01. - 31.05.2020
Ahlström Oliivia
Ahonen Siiri-Lotta
Kuitunen Hilla
Marttila Liisa
Pulliainen Emilia
Saukkonen Helmi
Virolainen Liinu

To 17:00 - 18:00 K11 (JC)
02.01. - 31.05.2020
Lankinen Kaarlo
Ojanen Elmeri
Saario Lauri
Sonck Rasmus
Virtala Lukas
Virtala Nooa

To 17:00 - 18:30 K9 (AB)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 1C Minitennis/edistyneet
Eloranta Emilia
Herler Ellen
Hytönen Rafael
Murto Tiitus
Nikula Stella Jasmin
Sipilä Anton
Tanskanen Robin
Virolainen Ruut

To 17:00 - 18:30 K7 (SG)
02.01. - 31.05.2020
Louhivaara Markus
Saari Anton

To 17:00 - 18:30 K8 (JW)
02.01. - 31.05.2020
Hautamäki Sanni
Rikala Cecilia
Sipilä Anna
Zir Renata

To 17:30 - 19:00 K12 (AJ)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Hari Amanda
Hartman Iisa
Stenvall Pamela
Suurpää Frida

To 18:30 - 19:30 K7 (VJ)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti
Elfving Amanda
Elfving Emilia
Elfving Linus
Huiskonen Mikaela
Huusko Emilia
Hämäläinen Suvi
Miala Gabriella
Mäkinen Fiona

Pe 14:30 - 16:30 K7 (VJ)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Aro Aamos
Aro Matias
Kurttila Leo
Linnavirta Robin
Mononen Alexander

Pe 14:30 - 16:30 K8 (SG)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Bhose Nico
Hautamäki Milja
Laakso Charlotta
Lehtonen Iiris
Virtanen Hilla

Pe 14:30 - 16:30 K9 (AB)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2B Esikilpa
Flygare Melis
Kärki Olli
Leino Henri
Melkinen Ella
Rikala Anton
Tanskanen Robin

Pe 15:00 - 16:00 K12 (JT)
02.01. - 31.05.2020
Leivonniemi Leevi
Leivonniemi Topi
Mäkinen Hugo
Väyrynen Asla

Pe 16:00 - 17:00 K11 (JC)
02.01. - 31.05.2020
Eerikäinen Leevi
Jääskeläinen Inessa
Ponyi Mikael
Soran Taha Sana

Pe 16:00 - 17:00 K12 (JT)
02.01. - 31.05.2020
Anttila Joakim
Grönholm Joose
Heino Akseli
Kuusiluoma Luca
Kuusiluoma Luna
Lounasheimo Akseli
Myöhänen Oliver

Pe 16:30 - 18:00 K7 (VJ)
02.01. - 31.05.2020
Harju-Virta Oliver
Kyllästinen Jerry
Laitala Eemil
Pesonen Rasmus
Tapani Sonttu

Pe 16:30 - 18:00 K8 (SG)
02.01. - 31.05.2020
Berden Inkeri
Forsgård Julius
Lintu Olivia
Meltovaara Fanny

Pe 16:30 - 18:00 K9 (SG)
02.01. - 31.05.2020

Pe 17:00 - 18:00 K11 (JC)
02.01. - 31.05.2020
Heino Akseli
Härkönen Ilari
Palmu Tomi
Rönn Ville
Saarva Daniel
Talwani Aaryan
Vainikka Roope

Pe 17:00 - 18:00 K12 (JT)
02.01. - 31.05.2020
Olanterä Emmi
Pesonen Suvi
Åström Jessica

Pe 18:00 - 19:00 K11 (JC)
02.01. - 31.05.2020
Lohi Katja
Raikamo Sisu
Talwani Aaryan
Vartiainen Pyry

Pe 19:00 - 20:00 K12 (JC)
02.01. - 31.05.2020
Herler Julius
Löfman Roni
Raikamo Urho
Vuolteenaho Kalle

Pe 20:00 - 21:00 K11 (JC)
02.01. - 31.05.2020
Grönvall Robin
Lepistö Risto
Mäkelä Topi
Samarhan Hakim

Su 12:00 - 13:00 K11 (JC)
02.01. - 31.05.2020
Ahonen Siiri-Lotta
Hakkala Akseli
Kaukiainen Daria
Rauhala Vilmo
Sonck Rasmus

Su 12:00 - 13:00 K12 (AJ)
02.01. - 31.05.2020
Ahmadi Aeeda
Huikuri Liina
Vainisalo Helmi

Su 13:00 - 14:00 K11 (JC)
02.01. - 31.05.2020
Hoikkala Sampo
Keskinen Akseli
Lahtinen Konsta
Mustonen Kasper
Nurminen Niilo
Roschier Olli
Yan Ziyi

Su 13:00 - 14:00 K12 (AJ)
02.01. - 31.05.2020
Harjula Iines
Koppala Ada
Larste Lotta
Pantti Emma
Rajaniemi Vuokko

Su 14:30 - 15:30 K7 (AB)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Lievonen Miika
Liljeroos Albert
Majander Tilda
Saarniaho Santtu

Su 15:30 - 16:30 K7 (AB)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Aho Valtteri
Huopalainen Katariina
Leonova Annabella
Paavilainen Reino
Ranta Elias

Su 16:00 - 17:00 K11 (JC)
02.01. - 31.05.2020
Khirug Fedja
Khondaker Dani
Lounema Tarmo
Nevasuo Julia
Saarva Daniel

Su 16:00 - 17:00 K12 (AJ)
02.01. - 31.05.2020
Ahlgrèn Henna-Maria
Koppala Ada
Lintinen Varpu
Rougijainen Zhanna
Vehviläinen Venla

Su 16:30 - 17:30 K7 (AB)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 2A Miditennis
Heiskanen Eddie
Hidén Lukas
Kerppola Alex
Marttila Turkka
Niemi Rafael
Pykönen Daniel

Su 17:00 - 18:30 K11 (JC)
02.01. - 31.05.2020
Havo Topi
Jouko Eetu
Olkkonen Lauri
Virtala Nooa

Su 17:00 - 18:30 K12 (JC)
02.01. - 31.05.2020
Karjalainen Leonora
Ranttila Ulla
Romanainen Sanni
Rönn Ville

Su 17:30 - 18:30 K7 (AB)
02.01. - 31.05.2020

Smash-Helsinki 1A Minitennis/startti
Cash Aran
Knuutila Enni
Pohjola Henri
Pönniö Minea
Riikonen Reko
Sipilä Robert
Stenman Nina
Stenvall Eva
Tanskanen Frida
Vaara Lilja
Valmentajat
AB Aleksi Brander
AJ Anna Jeskanen
JE Janne Eerikäinen
JW Joni Wilenius
JC Jose Cerf
JR Juha Romppanen
JT Jussi Tiainen
LB Laura Bukonte
SG Sakari von Gruenewaldt
SASA Satu Sarelainen
TK Timo Kulmala
VJ Ville Juhamo